تمام نتایج مجمع پرخبر «تاپیکو» را اینجا بخوانید

0
بورس۷:

 

مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به سال مالی منتهی به ۹۶.۰۲.۳۱ شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی (تاپیکو) امروز ۲۹ ام شهریور ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد .

پیوندی در مجمع عمومی عادی سالانه تاپیکو گفت :

أخذ ۵ درصد تخفیف در خوراک پروژه خلیج فارس را از دولت که یکی از برنامه های تاپیکو است به طور جد دنبال می کنم.

مدیرعامل تاپیکو در ادامه افزود: پروژه خلیج فارس یک پدیده عظیم در کشور أست.

این پروژه مسوول تامین نصف تولید بنزین در کشور است که تمام دست اندرکاران و همکاران من در تاپیکو در تلاش هستیم در جهت صیانت از حقوق سهامداران این ۵ درصد تخفیف در خوراک را کسب کنیم.

‍ پیوندی در مجمع عمومی عادی سالانه تاپیکو منتهی به سال مالی ۹۶.۰۲.۳۱  بر اساس تکلیف مجمع برای خروج از صنعت سلولزی در پاسخ به سهامداری گفت:

برای برون رفت از صنعت سلولزی باید به حد مطلوبی در این صنعت دست یابیم. همانطور که ما برای سوداوری تلاش می کنیم هر سازمان دیگری هم که بخواهیم این صنعت را واگذار کنیم به سوداوری فکر می کند. از این رو، باید به استاندارهای لازم جهت خروج برسیم و سپس از این صنعت که میراث قدیم برای تاپیکو است و با صنعت نفت و گاز سنخیتی ندارد خروج کنیم .

بیشتر بخوانید:  «وصندوق» 240 ریال سود نقدی تقسیم کرد

مدیرعامل تاپیکو در ادامه افزود: در همین راستا در یکسال گذشته با اصلاح روش مدیریتی شرایط متفاوت تری را ایجاد کردیم که کیفیت را بالا ببریم.

وی در ادامه با اشاره به جلسه که با معاون ریاست جمهوری داشته است افزود، درخواست ١٠٠ میلیون دلار کمک از صندوق توسعه دولت جهت نوسازی این صنعت داریم تا بتوانیم بعد از نوسازی صنعت سلولزی را واگذار کنیم .

 

مدیرعامل تاپیکو : سال ٩٧ اوج بهره برداری متانول مرجان است.

مدیرعامل تاپیکو : تلاش داریم از پروژه آناهیتا خارج شویم. جلساتی هم در جریان است و به نتیجه برسیم إعلام می کنیم.

در پایان ۱۰۰ ریال سود نقدی در مجمع تقسیم و با افزایش سرمایه ۸۷ درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی موافقت شد .

بورس۷ - اخباربورسی، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی،تحلیل بورس و اخبار بازار سرمایه

افزودن دیدگاه