✅بازدهی 1071 درصدی و زیان 58 درصدی بهترین و بدترین عملکرد در سال 96

معرفی ۱۰ شرکت پربازده و ۱۰ شرکت زیان آور سال ۹۶

0

بورس۷:

در آخرین روز معاملات بورس تهران در سال ۹۶ ، شاخص کل بورس تهران با صعود ۴۷۰ واحدی به کانال ۹۶ هزار واحدی وارد شد و در ۹۶ هزار و ۲۹۰ واحدی کار خود را به پایان رساند . شاخص کل هم وزن با رشد ۱۲۲ واحدی به ۱۷ هزار و ۲۷۱ واحد رسید وشاخص کل فرابورس با صعود ۶ واحدی در هزار و ۹۷ واحدی کار خود را در سال ۹۶به پایان رساند.

۱۰ نماد پربازده سال از بازار پایه فرابورس هستند / پرمیت نمادی که ۱۰۷۱ درصد بازدهی کسب کرد

شرکت پرمیت در نماد «سپرمی»  با ۱۰۷۱ درصد بازدهی در صدر بازدهی سال ۹۶ بازار سهام قرار گرفت . پس از سپرمی ، نتوس با ۵۰۸ ، تشتاد با ۴۹۲ ، وآتوس با ۴۷۵ ، شرنگی با ۴۷۰ ، وثخوز با ۴۳۲ ، ثنظام با ۴۰۰ ، ولراز با ۳۶۰ ، ولانا با ۳۵۵ و شزنگ با ۳۳۹ درصد بازدهی ۱۰ نماد پربازده سال ۹۶ بازار سهام بودند .

بیشتر بخوانید:  نگاهی به معاملات 16 خرداد پس از گذشت یک ساعت

نکته قابل توجه در خصوص ۱۰ نماد پر بازده سال ۹۶ قرار داشتن هر ۱۰ نماد در بازار پایه فرابورس است . تمام این نمادها جزو نمادهای کوچک هستند که بزرگترین آنها یعنی تشتاد تنها ۱۴۲.۴ میلیارد تومان ارزش بازار دارد.

۱۰ نماد زیان آور سال / حفارس با زیان ۵۸ درصدی در صدر

حمل و نقل بین المللی خلیج فارس در نماد «حفارس» با ۵۸ درصد زیان در صدر زیان آورترین نمادهای بازار سهام قرار گرفت . پس از حفارس ، فاراک با ۵۷ ، شلیا با ۵۶ ، غاذر با ۵۲ ، کپارس با ۵۲ ، شمواد با ۴۹ ، توسعه با ۴۸ ، دزهراوی با ۴۸ ، حفاری با ۴۸ و خفولا با ۴۷ درصد زیان ، بدترین عملکرد را در بازار سهام به نام خود ثبت کردند.

 

پایان مطلب

بورس۷ - اخباربورسی، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی،تحلیل بورس و اخبار بازار سرمایه

افزودن دیدگاه