مرتضی اریحی مدیر مالی شرکت فولاد کاویان در گفتگو با بورس7 پاسخ می دهد:

علت فاصله ۴۲ درصدی قیمت پایانی و آخرین معامله سهام فولاد کاویان چیست؟ + آخرین خبرها از فوکا

0

بورس۷:

سهام شرکت فولاد کاویان در نماد «فوکا» در معاملات امروز هم همچون هفته های اخیر فاصله قابل توجه بین قیمت آخرین معامله و قیمت پایانی خود را حفظ کرده است . فوکا در معاملات امروز در حالی با ۳۶ درصد افت قیمت نسبت به قیمت پایانی معاملات روز شنبه قیمت خورده است که از ابتدای سال ۹۶ تا ۲۲ بهمن ، بازدهی ۱۳۰ درصدی را عاید سهامداران خود کرده است.

مرتضی اریحی مدیر مالی شرکت فولاد کاویان در خصوص وضعیت شرکت و این نوسان شدید به بورس۷ گفت: افت قیمت سهم تا این حد، هیچ توجیه منطقی ندارد. هیچ گونه خبر یا گزارش منفی از سوی شرکت منتشر نشده و ریزش قیمت سهم ارتباطی با عملکرد داخلی «فوکا» ندارد.

شرکت در حوزه تولید ورق های فولاد ساختمانی فعال می باشد. هر چند قیمت محصولات فولادی در سال جاری رشد داشته؛ اما بهای تمام شده نیز به همان میزان افزایش داشته است. البته با توجه به شرایط بازار مسکن و زمزمه های افزایش تقاضای مسکن، چشم انداز بازار فروش محصولات روشن است.

بیشتر بخوانید:  شایعه خرید بلوک ذوب آهن توسط فولاد مبارکه صحت دارد؟

مدیرمالی فولاد کاویان در رابطه با سایر برنامه‌های فوکا بیان کرد: گام های مثبتی در راستای کاهش هزینه های مالی برداشته شده که آثار مثبت آن بر صورت های مالی در آینده ای نزدیک نمایان خواهد شد. ضمن اینکه شرکت طرح های توسعه ای در دست بررسی داشته که اجرای آنها به سبب مشکلات اقتصادی، میسر نشده است. در صورت بهبود شرایط و داشتن توجیه اقتصادی، این طرح ها و پروژه ها در آینده به مرحله عملیاتی شدن خواهند رسید.

بورس۷ - اخباربورسی، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی،تحلیل بورس و اخبار بازار سرمایه

افزودن دیدگاه